با ما تماس بگیرید

 دفتر فروش :
 تهران - میدان ونک- خیابان ملاصدرا- خیابان شیراز جنوبی-خیابان سامان- پلاک 63- واحد 10
 
تلفن:02188609149 (10خط)


پست الکترونیک:
gc.pack1617@gmail.com
gcpack1617@yahoo.com          


 آدرس دیگر ما:
www.gc-pack.ir   

کاتالوگ

*دریافت کاتالوگ *

در صورت عدم مشاهده کاتالوگ، لطفا آخرین نسخه Adobe Reader را از اینجا دانلود کنید.

کاتالوگ.صنایع.بسته.بندی. گواتر کنترل

آمار کاربران

فیلم دستگاه باند رول اتوماتیک/ باندینگ/ باند رول/ باند رول اسکناس/ باند پیچی/ باند کاغذی/02188609149
ماشین آلات باندرول کاربرد بسیار زیادی در شاخه های مختلف صنعت ، محصولات بزرگ و کوچک، اسکناس و مبادلات بانکی ، صنایع غذایی، صنعت چاپ و ... دارد.
یکی از موارد حائز اهمیت در صنعت تولید ارائه محصولات با بسته بندی زیبا و جالب است که مورد پسند همگان قرار گیرد و محصول را در بازار رقابتی متمایز می کند و باعث انتخاب محصول شما در بین دیگر محصولات می شود و در نهایت شما را تبدیل به رهبر بازار می کند.
با ابعاد کوچکی از کاغذ یا به اصلاح باند می توان محصول را با بسته بندی جالب و زیباتری به بازار ارائه کرد. این کاغذ یا باند کوچک می تواند حاوی اطلاعات ضروری، پیام تبلیغی ، طرح چاپی زیبا و یا ... باشد که در عین کوچک بودن تاثیر بسیار زیادی دارد.
امروزه با بوجود آمدن بازار رقابتی امری که باعث می شود بتوانید در این بازار پایدار باشید ارائه یک محصول با کیفیت و البته با بسته بندی جذاب است. ماشین آلات باندرول بهترین پاسخ به نیازهای بازاریابی محصولات شما می باشد که با استفاده از حداقل مواد مصرفی ، سرعت بالا ،کاربری آسان، تضمین ایمنی محصول و در نهایت کاهش هزینه های بسته بندی به این امر تحقق میبخشد و در نهایت محصول شما با هزینه ای اندک تبدیل به یکی از محصولات محبوب در بازار می شود.
یکی از دیگر مواردی که باعث انتخاب محصول شما می شود ارائه هدایا یا تخفیف به مشتریان می باشد. به عنوان مثال بسته بندی محصول با یک کاغذ یا باند چاپی می تواند هدایا و تخفیف را به صورت کلمه یا جمله ای کوتاه به اطلاع مشتریان برساند ( بسته های تبلیغاتی 1+2 یکی بخر 2 تا ببر ، تخفیف استثنایی) در عین کوتاه بودن جمله تاثیر بسیار زیادی در ذهن مشتری دارد.
این باندرول ها که به دور محصول شما هستند در مقایسه با دیگر انواع بسته بندی ،در هنگام بازکردن محصول به راحتی برداشته می شود.
با ابعاد کوچک کاغذهای چاپی می توانید تاثیر بسیار زیادی در ذهن مشتری ایجاد می شود.
هزینه آن بسیار کم است
استفاده از دستگاه بسیار راحت است.
قابلیت شمارش محصول بسته بندی شده را دارد.
امکان چاپ آرم یا برند تجاری محصول شما، پیام های تبلیغی و یا هرگونه اطلاعات که مطابق با محصول و سلیقه شماست.
ارائه محصول با شکلی از جدید بسته بندی جهت افزایش فروش محصول
برای طبقه بندی و بسته بندی کاتالوگ یا کارت ویزیت و یا اسکناس و دارو و یا صنعت غذایی نیز می توان از آن استفاده کرد.
برای توزیع محصولات در فروشگاه ها به صورتی که به آسانی قابل دسترس و حمل باشد. زیرا با استفاده باندرول می توانید چند نمونه از محصول را به صورت یک پکیج طراحی و ارائه کنید.
برای بسته بندی و طبقه بندی کاغذهای چاپی ، کاتالوگ ، مجله، روزنامه، اسکناس و ...
در صنعت داروسازی نیز کاربردهای بسیاری فراوانی دارد. با باندرول کردن دارو می توانید اطلاعات مفیدی را در اختیار مصرف کننده قرار دهید.
در صنعت مواد غذایی نیز می تواند با باندرول کردن محصول و درج نام تجاری با چاپ جالب محصول خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید
مناسب جهت بسته بندی انواع محصولات پزشکی –دارویی- مواد غذایی- کتاب- سی دی- کارت ویزیت و...

مشخصات دستگاه:
باند مصرفی: کاغذی و نایلونی
عرض باند: 30 میلیمیتر
متراژ هر حلقه باند:
مدل 30-GCB01 150 متر
مدل B 30-GCB01 500 متر
ابعاد دروازه دستگاه:
عرض : 380 میلیمتر
ارتفاع: 200 میلیمتر
سرعت: هر باند رول کمتر از 3 ثانیه
حداکثر کشش: 40 نیوتن
گارانتی: یک سال
خدمات: 10 سال

banding
بازديد : 1765 بار

کلمات کليدي : صنعت--باند رول اسکناس- رول باند –دستگاه اتوماتیک باند رول-باندینگ-ماشین باند رول تمام اتوماتیک- دسته بند-بسته بندی پول- دسته بندی اسکناس- وکیوم اسکناس- دستگاه باند رول اسکناس- دستگاه باند رول مخصوص بانک- دستگاه باند رول مخصوص خزانه بانک ها- دستگاه دسته بندی اسکناس مخصوص بانک ها-دستگاه دسته بندی و بسته بندی-باند- رول- رول باند-ماشین رول باند اسکناس-دستگاه باند رول و جهار نخ اسکناس- باند کاغذی-دستگاه رول کن باند- صنایع غذایی-ابعاد کوچکی از کاغذ-ابعاد کوچکی از باند-پیام تبلیغاتیحداقل مصرف باند-ارائه هدایا-ارائه تخفیف به مشتریان-باند چاپی-بسته بندی تبلیغاتی-تخفیف استثنایی-دور محصول باند میزنه-قابلیت شمارش-تجهیزات اداری و بانکداری-تجهیزات دفاتر پستی- محصولات بزرگ و کوچک-مبادلات بانکی

گارانتی

صنایع بسته بندی گواتر کنترل این افتخار را دارد که محصولات خود را با 1 سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش ارائه نماید.

گارانتی صنایع بسته بندی گواتر کنترل